Witamy na naszej stronie internetowej, miło, że Państwo nas odwiedziliście.

Pragniemy zaprezentować tu, kim jesteśmy i co robimy.

Firma nasza jest godnym kontynuatorem 180 letniej tradycji lniarstwa w Żyrardowie. Działamy jako spółka prywatna od 1999 roku. Przejęliśmy w większości asortyment produkcji ze starych zakładów lniarskich i dbamy, aby żyrardowski len tak jak dawniej znany był w Polsce i na całym świecie. Dbałość i otwartość na potrzeby Klientów, elastyczność i szybkość działania, to nasze główne atuty. Stawiamy na jakość i fachowość, starannie liczymy koszty, aby ceny nasze były atrakcyjne. Wzbogacamy ofertę o nowe tkaniny, wzory i wykończenia, aby była ona zgodna z najnowszymi trendami.

Nasze wyroby cieszą sie uznaniem zarówno w kraju jak i za granicą. Eksportujemy 25% naszej produkcji, do takich krajów jak: Francja, Australia, Holandia, Belgia, Niemcy, Meksyk, Wielka Brytania, kraje skandynawskie. Produkcja krajowa to głównie tkaniny odzieżowe i dekoracyjne oraz kolekcje konfekcji stołowej i kuchennej. W Polsce współpracujemy z takimi firmami jak: Karkas, LOT, Storc, Kobra, Deni Cler, Leroy Merlin, Kancelaria Senatu, Ministerstwa, Urzędy Marszałkowskie, Bakoma, Cepelia, Muzea i inne. Daliśmy się już poznać jako wykonawcy usług w zakresie drukowania, tkania i wykończania tkanin. Wykonujemy również nadruki reklamowe na tkaninach, wyrobach własnych i klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty tkanin, konfekcji stołowej i kuchennej, wyrobów okolicznościowych oraz materiałów reklamowych.

     Polecamy Państwu również nasze usługi.

Zarząd spółki

created by orangegray